Ubiquiti U Fiber, UF-MM-10G; Multi-Mode Module; 10G, 2-Pack; Data Rate: 10 Gbps SFP+; Cable Distance: 300M; Connector Type: (2) LC. "UF-MM-10G"

UBIQUITI
240,20 Lei
Momentan indisponibil
Cod Produs: UF-MM-10G Ai nevoie de ajutor? +40 262.223.385
  • Descriere
  • Review-uri (0)
Feature
Descriere: U Fiber, Multi-Mode Module, 10G, 2-Pack
Standard conectori: LC Connector
Proiectarea transceiver-ului (emitator-receptor): Dual-Port
Intervalul maxim de distanta: 300 m
Tip pachet: OEM
Data Transfer Rate: 10 Gbps
Optical Wave Length: 850 nm

Scrie un review


Suport clienti 9:00 - 18:00

+40 262.223.385 contact@one-it.ro
close

Comparare

Trebuie sa mai adaugi cel putin un produs pentru a compara produse.

close

A fost adaugat in wishlist!