Modul SFP+ TP-Link 10GBase-LR SFP+ LC Transceiver,Multi-mode SFP+ LC, 300m, "TL-SM5110-SR"

TP-LINK
92,76 Lei
In stoc

Durata de livrare: 24 - 72 ore (stoc online)

Limita stoc
Adauga in cos
Cod Produs: TL-SM5110-SR Ai nevoie de ajutor? +40 262.223.385
Adauga la Favorite Cere informatii
  • Review-uri (0)
Daca doresti sa iti exprimi parerea despre acest produs poti adauga un review.

Scrie un review


Review-ul a fost trimis cu succes.

Suport clienti 9:00 - 18:00

+40 262.223.385 contact@one-it.ro

Compara produse

Trebuie sa mai adaugi cel putin un produs pentru a compara produse.

A fost adaugat la favorite!

A fost sters din favorite!